Prvé kroky s Humanou


Cvičenia s detičkami pre mamičky a ockov pozitívne vplývajú na rozvoj ich vzájomných vzťahov.

Zmierňujú každodenný stres a prispievajú k zdravému vývoju detí. Mirka Kosorinová si pre vás pripravila sériu hravých cvikov so synčekom Miškom a detičkami.

Mirka cvičí s Miškom jednoduché cviky na posilnenie chrbátika, svalov krku či rozvoj motorických schopností a jemu sa to očividne veľmi páči.
S detičkami môžete cvičiť aj na fit lopte, prispievate tak k posilneniu svalstva ručičiek a ramien. Tieto cviky sú vhodné aj na podporu rovnováhy dieťatka. Bicyklovanie nožičkami uvoľní detské bruško napríklad aj pri kolike.S väčšími detičkami môžete na rozcvičenie jemnej motoriky zvoliť hravú a zábavnú formu, napríklad prebúdzaním macka. Na interakciu medzi dieťatkom a vami sa zasa môžete zahrať na lietadielko.Na rozvoj rytmických schopností dieťatka môžete skúsiť bubnovanie na fit lopte. A keď už sme pri fit lopte, hravým cvikom „Silák“ zasa posilníte chrbátik a ručičky.S fit loptou sa dajú robiť rôzne cviky od sedenia až po skákanie na nej. Podporíte tak rovnováhu dieťatka, jeho celkovú orientáciu a posilníte nožičky.Deti milujú preliezanie a má to na ne aj pozitívny vplyv. Takéto cviky podporujú koordináciu ručičiek a nožičiek či orientáciu v priestore.Jednoduché cvičenia s nácvikom detských pesničiek v priestore s ostatnými deťmi sú zábavné, vzrušujúce a napomáhajú uvoľniť nahromadenú energiu.

Produkty Humana si u nás môžete objednať na dobierku, alebo si ich vyzdvihnúť v najbližšej lekárni BENU.