Prečo vybrať mliečko Humana pre svoje dieťatko?

Pre dieťa je bezpochyby najvhodnejšie materské mlieko. Svojím výživovým zložením či teplotou totiž dokonale vyhovuje jeho potrebám. Napriek tomu, že väčšina mamičiek je uspôsobená na dojčenie, môže nastať situácia, v ktorej prichádza do úvahy alternatívne riešenie – umelé mlieko.

Nech už sú vaše dôvody akékoľvek, predtým, ako prejdete so svojím dieťaťom na dojčenské mlieko, je vhodné poznať spôsob jeho výroby alebo napríklad pôvod ingrediencií.

Kde a ako sa mliečko vyrába

Na kvalitu mlieka jednoznačne vplýva spôsob chovu kravičiek. Ak žijú na farmách a sú kŕmené len čisto GMO free potravou, tak už začiatok výroby mlieka je v súlade s prírodou. Takýto prístup je príznačný pre dojčenské mlieko Humana, ktoré pochádza z 29 rodinných fariem v regióne Herford v Nemecku. Potom, ako farmári nadoja mliečko, sa čo najrýchlejšie prevezie do výrobne a spracúva sa ešte čerstvé. A zahrieva sa len jeden jediný raz, aby sa zabránilo štiepeniu bielkovín a zachovala sa jeho prirodzená sladkosť.

krabice-humana
kravicka

Pôvod surovín pri výrobe mliečka

Pri výrobe mlieka sú obzvlášť dôležité suroviny. Pokiaľ sú vystopovateľné a máte možnosť sledovať ich pôvod, môžete to považovať za známku kvality. V takýchto prípadoch je totiž evidentné, že pôvod ingrediencií nie je potrebné skrývať, ale skôr naopak. Príkladom je Humana, ktorá používa len starostlivo vyberané suroviny, ktorých pôvod dokonale pozná. Spracováva ich šetrne – v súlade s prírodou – a nepoužíva žiadne konzervanty ani farbivá.

Prírodná kvalita overená vedou

Nielen miesto či pôvod ingrediencií majú pri výrobe mlieka významnú úlohu. Rovnako sú to kontroly, ktoré potvrdzujú a garantujú prírodnú kvalitu mlieka. V prípade Humany hovoríme až o 600 kontrolách. Humana má už viac ako 60- ročné skúsenosti vo výskume a vývoji. Stelesňuje kontrolovanú a certifikovanú kvalitu z Nemecka. Vďaka spoľahlivým prírodným produktom má za cieľ podporovať zdravý vývin malých detí.

Okrem vedeckých testovaní má vo výrobni svoje miesto aj degustátorka, ktorá denne mliečko ochutnáva a hodnotí jeho chuťové vlastnosti.

degustatorka
farmari

MADE IN GERMANY

Humana ako jediná vyrába svoje mliečne výživy 100 % v Nemecku, žiadnu sieť výrobní na celom svete nenájdete.

Pochádza len z jedného jediného miesta – z Herfordu v Nemecku, odkiaľ sa rozváža do celého sveta. A preto, nech si toto mlieko kúpite kdekoľvek, bude stále rovnakej kvality.

O výnimočnosti produktov Humana porozprávala aj tanečnica Mirka Kosorinová. Pozrite si video:

Na Slovensku si môžete Humanu objednať priamo u nás na webe alebo cez mobilnú aplikáciu Humana Baby.


<
Dostupná je aj vo vybraných lekárňach PLUS, e-shopoch BENU a Dr. Max